تاریخ امروز : 29 دی 97

بدترين دروغ‌ها گمان بد به مردم بردن است. حضرت محمد (ص)

رویکرد جدید در برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین  علی اکبر کبیری  در هفتمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی استان که در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار شد گفت:  نمایشگاه عرضه مستقیم  کالای بهاره   در نیمه دوم اسفند ماه   با رویکردی  متفاوت  در مقایسه با سالهای پیش برگزار می شود .

متفاوت  خواهد بود به طوریکه کالا هایی نظیر آجیل ، خشکبار ،  مواد غذایی ، شیرینی جات  عرضه خواهد شد و از عرضه  پوشاک کیف و کفش جلوگیری خواهد شد.

 وی افزود :  طی مکاتبه انجام شده با وزارت  صنعت، معدن و تجارت و با تاکیدات  استاندار محترم  این نمایشگاه در نیمه دوم اسفند ماه در مرکز استان و شهر های تابعه بر پا  خواهد شد .

وی با اشاره به  بحث نظارت بر عرضه کالا  در سطح بازار  گفت : برگزاری گشت های مشترک با حضورد دستگاههای  اجرایی و نظارتی استان  یکی از  برنامه های  نظارتی  این سازمان در ایام پایانی امسال خواهد بود .

کبیری  تاکید کرد :  فعالسازی تیم های بازرسی و نظارت  در سطح بازار سراسر استان  از دیگر اقدامات نظارتی این سازمان  جهت  کنترل  قیمت ها  و نظارت بر عرضه کالا  در واحد های صنفی می باشد.

معاون امور بازرگانی  و توسعه تجارت الکترونیک سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین  تصریح کرد :   جهت تامین کالا های اساسی و مورد نیاز    جلساتی با دستگاههای اجرای استان برگزار شده و هماهنگی های لازم  انجام  شده و هیچ مشکلی در تامین کالا های اساسی در استان وجود ندارد.

وی  در ادامه  با اشاره به  ضرورت ساماندهی  واحد های صنفی فاقد پروانه کسب  گفت : ساماندهی  واحد های صنفی فاقد پروانه کسب  یکی از سیاست های مهم دولت در حوزه اصناف می باشد که از  کلیه دستگاههای  مربوطه  تقاضا داریم  نهایت همکاری را در این زمینه  با  اتاق اصناف و  اتحادیه های صنفی  داشته باشند .

وی در ادامه از  اداره اماکن نیروی انتظامی استان درخواست کرد تا در  تمدید پروانه کسب آژانسهای  تلفنی سطح شهر  همکاری لازم را داشته باشد.

 در ادامه این جلسه بودجه اعتباری سال 1395 اتاق اصناف  به عنوان  دستور کار جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

دسته :
انتشار :‌ 07 اسف 94