تاریخ امروز : 29 دی 97

بدترين دروغ‌ها گمان بد به مردم بردن است. حضرت محمد (ص)

برگزاری موفقیت آمیز انتخابات الکتروینکی اتحادیه های صنفی در قزوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین  از برگزاری  موفقیت امیز دو اتحادیه صنفی در مرکز استان به صورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین " مهندس علی پرزحمت : در نشست آخرین  جلسه کمیسیون نظارت استان در سال 94 گفت: استان قزوین به عنوان یکی از 8 استان کشور است که  انتخابات اتحادیه های صنفی در آن به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

وی افزود :تا کنون  انتخابات اتحادیه صنف الکترونیک ، لاستیک فروشان  و پنجر گیران  در سطح استان به صورت الکترونیکی و  با موفقیت  برگزار شده است.

 وی هدف از برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی را شفاف سازی، سرعت و دقت برشمرد و  خاطر نشان کرد: اتاق های اصناف و تمامی اتحادیه های صنفی استان، می بایست نسبت به خرید و تهیه سخت افزارهای مورد نیاز جهت برگزاری انتخابات الکترونیکی در سال آتی، اقدام کنند.

مهندس پرزحمت با بیان اینکه الکترونیکی شدن انتخابات اتحادیه های صنفی در سراسرکشور در دستور کار تصریح کرد: در سال آتی ضمن  آماده سازی زیر ساخت های لازم در سطح استان و شهرهای تابعه، ازین پس انتخابات همه اتحادیه های صنفی به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

وی افزود: یکی از شاخص های ارزیابی عملکرد اتحادیه های صنفی در سال آتی، برگزاری انتخابات در موعد مقرر وبروز رسانی انتخابات سازمانهای صنفی می باشد که خوشبختانه دبیرخانه کمیسیون نظارت استان ، این مهم   را در اولویت برنامه های کاری خود قرار داده است.

 رئیس کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی استان در پایان ضمن تقدیر از حضور فعال و تعامل سازنده اعضای  کمیسیون نظارت در جلسات، اظهار اظهار امید واری کرد که در سال جدید بتوانیم از ظرفیتها و پتانسیل های خوب اصناف و بازاریان  در جهت بهبود فضای کسب و کار در استان  گام موثرتری برداریم .

دسته :
انتشار :‌ 01 فرو 95